Stowarzyszenie Kaszubskie w Nowym Klinczu, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach pieczenia tradycyjnej, kaszubskiej drożdżówki. Warsztaty realizowane będą w dniach 08.09.2021 oraz 09.09.2021 w Ośrodku Kultury i Edukacji w Nowym Klinczu. Zapraszamy osoby w wieku od 16 lat. Zapisy należy dokonać poprzez wiadomość e-mail na adres: stowarzyszeniekaszubskie@wp.pl lub telefonicznie pod nr telefonu: 887 808 894. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Szczegóły warsztatów dostępne są u organizatora.

Warsztaty dofinansowano w projekcie „Młodzowi kùch - łączy pokolenia”, realizowanego w ramach Konkursu Mikrograntowego „Dla Młodych" prowadzonego przez Zespoł ds. Polityki Młodzieżowej Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.